top of page

Turniej siatkówki

13 grudnia 2019r. Region IPA Prudnik zorganizował turniej piłki siatkowej o Puchar Komendanta Powiatowego w Prudniku. Do udziału w turnieju została zaproszona drużyna reprezentująca Komendę Powiatową w Kędzierzynie-Koźlu, która w większości składała się z członków Regionu IPA Kędzierzyn-Koźle. Nasza drużyna po ciężkiej walce zajęła 4 miejsce tak jak w roku ubiegłym.Turniej wygrała drużyna reprezentująca Zakład Karny w Nysie. Nie udało się poprawić naszej pozycji, ale wynik potwierdza, że nasz poziom gry utrzymuje się na wysokim niezmienionym poziomie. Czego zabrakło aby stanąć na podium? Myślę, że kapitan drużyny wraz z zawodnikami przeanalizuje rozegrane mecze i wprowadzi do treningu zmiany, które już za rok postawią naszą drużynę wśród faworytów, która ostatecznie stanie na podium w pierwszej trójce. Ważną rzeczą to fakt, iż nikt z grających nie odniósł kontuzji i wszyscy cali, zdrowi i w dobrych humorach wrócili do jednostki. Gratukujemy.