top of page

XIII Turniej Piłki Halowej o Puchar Komendanta Głównego Policji Czeskiej

W dniu 13 lutego 2016r. Międzynarodowe Stowarzyszenie Policjantów IPA Region Kędzierzyn-Koźle wzięło udział w turnieju piłki halowej zorganizowanym przez IPA Město Albrechtice. Była to już 13 edycja turnieju o Puchar Komendanta Głownego Policji Czeskiej. Turniej został zorganizowany w Město Albrechtice, w którym wzięło udział 10 drużyn z Czech, Polski i Słowacji: IPA Mesto Albrechtice, IPA Triniec, OOP CR Krnov, MR PCR Ostrava, SKP Mesto Albrechtice, IPA Prievidza, IPA Hlucin, SKP Mesto Albrechtice II oraz gościnnie policjanci z Prudnika i IPA Kędzierzyn - Koźle. Poziom turnieju, organizacji oraz rywalizacji drużyn stał na wysokim poziomie co zaowocowało bardzo zaciętymi pojedynkami przy przestrzeganiu zasad fair play a gorący doping zagrzewał zawodników do walki. Zwycięzcą zawodów została drużyna- OOP CR Krnov. Nasza drużyna ostatecznie zajęła 6 miejsce. Celem imprezy była integracja międzynarodowa i …dobra zabawa. Na zakończenie turnieju wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary oraz upominki.